reede, august 11, 2006

Selleks, et ühte kinoskäiku kokku leppida, läheb vaja keskmiselt 9 sms-i. Mõlemalt poolt. Käisime ära. Ei olnudki midagi hullu. Homo sapiensi mälu selektiivsus on ikka uskumatu.

Öösel käisin seaga jalutamas, kuulasin pleierist vihast mussi (yes, somebody definitely HAD pissed me off, seekord siiski mitte Härra Telefoninumber), mööda sõitis üks lähedalasuvas majas elutsev jutukas meesterahvas. Tema teinepool oli just lapsega koos kuhugi puhkama sõitnud ja kuna talle meeldib väga-väga jutelda ja ta oli juba ilmselt veerand tundi ilma olnud (sõit linnast kodu poole), tõmbas ta masina tee kõrvale tühermaale ja me plätrasime üle tunni kõigest, mis pähe tuli. Selgus, et temagi oli käinud tänasel õhtul Liblika puudutust vaatamas. Ja nii me seal siis vestlesime ja lahkasime ja analüüsisime seda filmi. Tema oli käinud venelastega ja kinoelamus olevat olnud "jube hea". Minul olid segavad faktorid peal ja ka ühtegi venelast polnud kahjuks kaasas, seetõttu oli minu elamus lihtsalt "hea pluss". See-eest aga oli see film, mis minu hinge puudutas ja mida ma tahaksin, et inimesed, kellest ma hoolin või kellele mul on midagi öelda, vaataksid.
Seega siit tuleb ka nädala soovitus: muuvi pealkirjaga Liblika suudlus. Kui see peategelane teile hinge ei lähe, siis te pole ilmselt sellised idealistid nagu mina. Sellegipoolest. Tegemist venekeelse filmiga. Plazas saate subtiitrid ka alla omale. Need, kelle jaoks vene keel on raske. Minge vaadake ära.

Ja kuna see kuradima Blogspot on karrentli ander meitenanss, ei jää mul midagi muud üle, kui veeta meitenansi eeldatava lõpuni jäänud järgnevad pool tundi BBC isiksusetesti läbides. Ometi üks test, mida tehes ei saa vähemalt kohe aru, et deem, milline jura - my 2-year-old sister could fool those guys...

Siin on tulemused. Vastukisa on täiesti teretulnud, kui keegi leiab, et ma pole üldse selline, nagu alljärgnevalt kirjeldatud =P

Summary of Big Thinkers

Outspoken, ingenious and bored by routine
Look for opportunities and enjoy tackling problems head-on
Think of themselves as talkative, curious and self-sufficient
May neglect the routine work required to make their plans successful

More about Big Thinkers
Big Thinkers are always looking for the next big idea or opportunity. They're adept at spotting trends and thinking on their feet. Big Thinkers like to jump in and find innovative solutions to complex problems and are good at developing strategies for the future.
In the UK, Big Thinkers are most likely to book a holiday at short notice, according to a nationwide survey.
Big Thinkers are usually curious, logical and energetic. This chatty group enjoys a good debate and asserting their opinions. Sometimes others may find the way they express their ideas too abrupt or challenging.
In situations where they can't use their talents or are unappreciated, Big Thinkers may be rude, critical of others or rebellious. Under extreme stress, Big Thinkers can become preoccupied with unimportant details and lose sight of the 'big picture'.
Big Thinkers may ignore important details in their plans and overlook the impact their ideas have on the people around them.

Big Thinker Careers
The entrepreneurial spirit of the Big Thinkers often leads them to seek new challenges; this is often more important to them than working in a particular field or a specific career

Kommentaare ei ole: