esmaspäev, mai 29, 2006

Täna ma kiidan kolme asja.

1) Soe Ceasari salat Tartu kohvikus nimega Catwalk. Hõrgu maitsega, tervislik ja täidab hästi kõhtu.
2) Hansa hotell Tartus Aleksandri tänava lõpus (just hotell mitte külalistemaja - need kaks erinevat asutust). Hubane, kuid samas luksuslik, suurepärase teenindusega, mõnusa õhkkonnaga.
3) Jason Statham filmides Transporter ja Transporter 2. Kuna see näitleja on nii välimuse kui olemuse poolest minu isaga väga sarnane, siis meeldib ta mulle ekstra palju. Kui ta mu isa ei meenutaks, meeldiks ta mulle lihtsalt sellepärast, et ta on meeldiva välimusega, muheda aktsendi ja keelekasutusega ning oskab hästi näidelda. Tegelaskujust me muidugi ei räägigi...

6 kommentaari:

Kaspar Arrowitz ütles ...

Huvitav kas mulle meeldivad ka Tarkovski filmid seetõttu, et suur rezhissöör oli välimuselt (ja ehk ka mõneti iseloomult) minu isa sarnane?

:D

Carry ütles ...

See võib nii olla, kuid ei pruugi.

Anonüümne ütles ...

Mäletan, kui sõbrannaga augustikuus Tartu otsustasime minna, vaid selleks, et otsida kus see catwalk Tartus õieti ikkagi on, sest ükski Tartlane sellest kuulnud ei olenud. Ja meie pettumuseks seal, kus ta pidi olema küll ühtegi kohvikut ei olnud. Siis tuli välja, et ta polegi veel avatud ja ma olin unes näinud, et catwalkist ajalehes artiklid olid. Noh võibolla seepärast, et meile jutustati sellest salapärasest kohast pidavalt.

Carry ütles ...

Ma ootasin kaks kuud, et Tartusse saada. Just Catwalk`i pärast ootasin. Pohh see pidu, mille pärast me originaalis sinna läksime üldse... =P

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.