neljapäev, märts 28, 2013

Perfy s/t tänaseks päevaks. Or not.


Seda lugu on raadiotes septembrist saadik päris tihti lastud. Kui autos sõites pool tundi mõnel populaarsemal kanalil püsida, kuuleb raudselt. Alles täna hakkasin aga vaatama videot ja sain aru, suuresti tänu toas olevatele kvaliteetsematele kõlaritele, et refrääni teine rida polegi "Sierra`s gonna come for you", vaid hoopis "See, Heaven`s got a plan for you". Suht marru ajas  =)
Mitte et minu versioon 100% loogiline oleks olnud (kuigi ma eelistaksin iga kell, et Sierra mulle järele tuleks, loogiliselt või ebaloogiliselt), aga lihtsalt see Jumala teema on tiba fuika.

Mu meelest Jumal on nagu mingi needy boyfriend - sina tahad funnida, aga temal, nagu selles lauluski, "on sinuga plaanid". Sina võid ju mõelda, et oo, kui ma nüüd sellest ühest pisikesest takistusest üle saan, tõmbab kõik kursiivist regulari, aga siis astub oodatud Sierra asemel uksest jalgu lörtsist puhtaks kopsides sisse Jumal ja ütleb, et "näkää, not today, ma lubasin Jeesusele, et me hängime temaga natuke - tal on mingi debor praegu peal".

So here`s to all those ravers by heart, kelle tantsuplaane Jumal järjekindlalt sassi ajab:

SHM - Don`t You Worry Child feat. John Martin


Ja ma ei tea, kuidas teiega on, aga vastupidiselt kõikidele eeldustele tekitab see iseenesest armas ja lootusrikas video minus igal vaatamisel aina suuremat ängi. No more Swedish House Mafia. No more February, no more March. Aga sina ära muretse, laps. Küll Jumal midagi välja mõtleb. Juhuu, näpud püsti!

Jäkkk. Jube elamus.

Ma nüüd kuulan seda lugu veelkord. Ja tahan aktiivselt tagasi.

"I`ve been to see them all around the world but nothing is compared to what I`ve seen tonight. But I know that they`re such great individual artists that they`ll be fine on their own. God bless them..."


Kommentaare ei ole: